Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πέπλου έκλεψε την παράσταση στο καρναβάλι των Φερών. Με όμορφες ενδυμασίες μας έστειλαν στον Τροχό της Τύχης με μοναδικό τρόπο δίνοντας στον κόσμο Fuel Passκαι Market Pass. Ο πρόεδρος της Κοινότητας Πέπλου, Δημήτρης Τσοτανίδης μιλώντας στην κάμερα της ΔΕΛΤΑ Τηλεόρασης τόνισε ότι η επιτυχία οφείλεται στο μεράκι και στην διάθεση που είχανε όλοι οι συμμετέχοντες στις καρναβαλικές εκδηλώσεις.
![](https://deltatv.gr/wp-content/uploads/2024/07/snap110046-300x169.jpg)