Ο Αντιπεριφερειάρχης Πολιτισμού της Περιφέρειας Αττικής Χάρης Ρώμας , βρέθηκε στον νομό Έβρου και συγκεκριμένα στην Ορεστιάδα στο πλαίσιο του Ερασιτεχνικού Φεστιβάλ Θεάτρου Νέας Ορεστιάδας με την ιδιότητα του Ηθοποιού . Ο ίδιος ωστόσο, δεν έχασε την ευκαιρία να επισκεφτεί το πληγωμένο Δάσος της Δαδιάς μαζί με άλλους συμμετέχοντες του Φεστιβάλ , Αλέξη Κωστάλα, Άννα Χατζησοφιά, Μπέσυ Μάλφα, Αντώνη Θεοδωρακόπουλο, Ελένη Φίλιππα και Ιωάννη Μαργαρώνη.
![](https://deltatv.gr/wp-content/uploads/2024/07/snap110046-300x169.jpg)