Η γυναικεία επιχειρηματικότητα θα χτυπά πλέον και στην Κομοτηνή από τις 15 Σεπτεμβρίου αφού εδραιώνετε το υποκατάστημα του Συνδέσμου Επιχειρηματιών Γυναικών Ελλάδας. Ο ΣΕΓΕ είναι μία Οργάνωση με πανελλήνιο μη κερδοσκοπικό χαρακτήρα και απευθύνετε στις γυναίκες που ασκούν επιχειρηματική δραστηριότητα στην Ελλάδα . Η Περιφερειακή σύμβουλος της ΑΜΘ και συντονίστρια του παραρτήματος ΣΕΓΕ στην Κομοτηνή μίλησε στην ΔΕΛΤΑ Τηλεόραση για την σπουδαιότητα του παραρτήματος .
![](https://deltatv.gr/wp-content/uploads/2024/07/snap110046-300x169.jpg)