Έναν καρδιογράφο παρέλαβε το Ειδικό Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης από τον Πρόεδρο του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Αντώνη Αυγερινό και τον Πρόεδρο του Συνδέσμου Φαρμακευτικών Επιχειρήσεων Ελλάδος Ολύμπιο Παπαδημητρίου . Ο Ερυθρός Σταυρός σε μία συνεργασία με τον σύνδεσμο φαρμακευτικών επιχειρήσεων Ελλάδος ένωσαν τις δυνάμεις τους σε μία προσπάθεια κοινωνικής συνεισφοράς και αλληλεγγύης για όλες τις ακριτικές περιοχές της χώρας μας .
![](https://deltatv.gr/wp-content/uploads/2024/07/snap110046-300x169.jpg)